Martinika

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Martinika

Īpašums pārdošanā Martinika

Martinika ir rūgta Karību sala, kas ir daļa no Mazo Antiļu salu arhipelāgu. Piedāvājot Francijai, tās kultūru raksturo īpašs Francijas un Rietumindijas ietekmju maisījums. Tā lielākā pilsēta un arī galvaspilsēta ir Fort-de-France. Martinique atrodas Karību jūras reģionā Rietumu mazajās Antiglijās.

Salā ir skaista literārā tradīcija, muzikāla un gastronomiska, katru gadu tajā ir daudz ārzemnieku ar izcilām pludmalēm un kultūras krustcelēm.

Daudzi ir tie, kas vēlas Eiropas iedzīvotājiem apmesties, dzīvot un strādāt Karību jūras reģionā, un, protams, Martinika ir viens no vēlamākajiem galamērķiem.

Labākās pilsētas, kas meklē mantas pārdošanai Martinikā, ir: galvaspilsēta, Le Carbet un Saint-Pierre.

Ja jūs meklējat nekustamo īpašumu pārdošanai Martinikā klusā vietā, jūs varat izvēlēties Le Carbet.

Le Carbet ir pilsēta, kas atrodas starp Fort de France un Saint-Pierre, pusi Karību jūras ūdeņos, kalna Pelée, kas ir aktīvs vulkāns, pakājē. Tajā ir aptuveni 3700 iedzīvotāju, kurus sauc par "carbetianos". Tas aizņem savu nosaukumu no Karbetas upes, jo šeit tas atbilst mutei.

Ja jūs vēlaties pārdot nekustamo īpašumu Martinikā un jums ir nepieciešama vieta ar vēsturisku dvēseli, varat izvēlēties Senpjēru.

Senpjēra pilsēta atrodas Karību jūras krastā, ziemeļrietumos no Martinikas salas. Tā tika dibināta 1635. gadā ar Pierre Belain d'Esnambucu un kļuva par Martinikas galvaspilsētu, līdz 1902. gadā Montaña Pelée postošais vulkāna izvirdums to pilnībā iznīcināja, apglabājot zem lavas un kurā tika iznīcināti 30 000 iedzīvotāju. Līdz tam pilsētai bija labs kolonizācijas stila arhitektūras mantojums, tāpēc to sauca par "mazo Antiļu salas Parīzi"; tagad to sauc par "Pompeju no divdesmitā gadsimta".

Ja jūs interesē nekustamo īpašumu pārdošana Martinikā, varat izvēlēties starp dažādiem veidiem.

Šodien īpašības pārdošanai Martinikā parasti ir lielas atjaunotas koloniālās mājas ar iespaidīgiem dārziem.

  •  
    Pārcelšanās uz Martiniku. Expatriate un dzīvo Martinikā

        Vasara nāk, un mums ir liels pārsteigums. Mēs ļausim jums radikāli mainīt savu dzīvi ar vienkāršu vienvirziena biļeti uz vienu no skaistākajiem Karību galamērķiem pasaulē. Karību jūras reģiona arhipelāga centrā, patiesībā, ir salas, kurās ir unikālas un bagātīgas iespējas, kas jāizmanto! Š ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Villa F4 tipa hacienda 602 m2 platībā ar aizraujošu skatu uz Karību jūras un nomizotu kalnu. Tas ir aprīkots iekšējā baseina pirmajā stāvā, kuru ieska...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB